Büfeci Kayu Oyunu - En Güzel Küçük Oyunlar

Reklam
Reklam
Büfeci Kayu Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3,56/5
Loading...

OYNANMA : 2265
Oyna

Büfeci Kayu Oyunu Açıklama

Sevimli Çizgi film kahramanımız Caillou bu oyunda büfede çalışıyor ve istenilen yiyecekleri zaman dolmadan müşterilere ulaştırmaya çalışıyor.

Oyuna başlamak için Başla tuşuna basmamız gerekiyor. Oyunu Mouse (Fare) kullanarak oynuyoruz, Caillou nun kafasının üzerinde beliren siparişleri hazırlamamız gerekiyor, mouse ile bardağı alıp çikolata isteniyorsa çikolata bölümüne, muzlu süt isteniyorsa muzlu süt bölümüne bardağı bırakıyoruz, süt ve çikolata dolduktan sonra bardağı alıp tepsiye koymalıyız ve istenilen çörek hangisi ise o çöreği alıp tepsiye götürüyoruz oyunu tamamlamak için tepsiye bir kere tıklamamız yeterli oluyor. Eğer siparişi doğru şekilde hazırlarsanız oyunu kazanıp diğer siparişe geçiyorsunuz.

iyi eğlenceler…

Kategoriler : Çizgi Film, Çocuk
Oyun Etiketleri :

YORUMLAR
  1. ARZU dedi ki:

    BENCE GÜZEL ZEVKLİ OYUN AMA SİZİ BİLMEM

Yorum Yapın

Facebook
YENİ OYUNLAR

OYUN OYNAMA ADRESINIZ

Oyunlar ile ilgili en iyi resim ve oyun barındıran Oyunfm.com 'a hoşgeldiniz. Her yaş grubuna uygun ve her gün düzenli olarak eklenen oyunları istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.. En güzel futbol oyunları , kayu oyunları , araba oyunları ve daha bir çok oyun sitemizde bulunmaktadır.Oyunfm.com adresinde bulunan oyunların tümü yapımcılarına ait olup, oyunlar üreticilerin verdiği paylaşım kodları kullanılarak sitemize eklenmektedir. Sitede yer alan oyunlar veya sitemiz ile ilgili herhangi bir sorunuzu iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz ...