Kamyon Yükleme Oyunu HD - En Güzel Küçük Oyunlar

Reklam
Reklam
Kamyon Yükleme Oyunu HD

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 3,88/5
Loading...

OYNANMA : 2896
Oyna

Kamyon Yükleme Oyunu HD Açıklama

HD görüntü kalitesine sahip zeka geliştirici Kamyon yükleme oyunu oynamaya hazırmısınız. Oyunda amaç yükleri kamyona vinç kullanarak yüklemeye çalışmak.
Oyuna başlamak için New Game tuşuna basmak gerekiyor, daha sonra oynamak istediğiniz bölümü seçmelisiniz. Bölümü bitirdikten sonra Next diyerek diğer bölüme geçebilirsiniz.

Oyunun Oynanışı
Vinç kolunu Mouse (Fare) ile yönlendiriyorsunuz ve sol fare tuşuna basarak mıknatıs ile kutuları tutabiliyorsunuz. Kutuları vinç mıknatısı ile tutarak veya vinç kolu ile ittirerek kamyon üzerinde gösterilen yere taşımalısınız.

Kategoriler : HD oyunlar
Oyun Etiketleri : , , ,

YORUMLAR
  1. Joselyn dedi ki:

    ne kamyonmuş

Yorum Yapın

Facebook
YENİ OYUNLAR

OYUN OYNAMA ADRESINIZ

Oyunlar ile ilgili en iyi resim ve oyun barındıran Oyunfm.com 'a hoşgeldiniz. Her yaş grubuna uygun ve her gün düzenli olarak eklenen oyunları istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.. En güzel futbol oyunları , kayu oyunları , araba oyunları ve daha bir çok oyun sitemizde bulunmaktadır.Oyunfm.com adresinde bulunan oyunların tümü yapımcılarına ait olup, oyunlar üreticilerin verdiği paylaşım kodları kullanılarak sitemize eklenmektedir. Sitede yer alan oyunlar veya sitemiz ile ilgili herhangi bir sorunuzu iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz ...