Ölüm Cenneti Oyunu - En Güzel Küçük Oyunlar

Reklam
Reklam
Ölüm Cenneti Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4,08/5
Loading...

OYNANMA : 3837
Oyna

Ölüm Cenneti Oyunu Açıklama

Muhteşem oyun Ölüm Cennetini oynamaya hazır mısınız?

Dead Paradise ismiyle bilinen oldukça keyifli bir savaş oyunu olan Ölüm Cenneti öncelikle bir hikayeyle başlıyor ve 10 sene sonrasında dünya da arabanıza binip dünyada kalan insanlarla savaşa başlıyorsunuz.

Oyunun Oynanışı;

Oyununda arabanızı klavye yön tuşlarıyla yönetiyorsunuz arabanızın üzerine takılı olan silah düşmanları gördüğünde otomatik olarak ateş ediyor, fakat silahı öne doğru X tuşuna basarak arkaya doğru Z tuşuna basarak düşmana doğru yönlendirmelisiniz. Space tuşuna basarak ise füze fırlatabiliyorsunuz.

Kategoriler : Savaş
Oyun Etiketleri : , ,

YORUMLAR
  1. uibdzoqhx dedi ki:

    değişik bir oyun

Yorum Yapın

Facebook
YENİ OYUNLAR

OYUN OYNAMA ADRESINIZ

Oyunlar ile ilgili en iyi resim ve oyun barındıran Oyunfm.com 'a hoşgeldiniz. Her yaş grubuna uygun ve her gün düzenli olarak eklenen oyunları istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.. En güzel futbol oyunları , kayu oyunları , araba oyunları ve daha bir çok oyun sitemizde bulunmaktadır.Oyunfm.com adresinde bulunan oyunların tümü yapımcılarına ait olup, oyunlar üreticilerin verdiği paylaşım kodları kullanılarak sitemize eklenmektedir. Sitede yer alan oyunlar veya sitemiz ile ilgili herhangi bir sorunuzu iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz ...