Süper Mario Araba Yarışı - En Güzel Küçük Oyunlar

Reklam
Süper Mario Araba Yarışı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4,42/5
Loading...

OYNANMA : 3767
Oyna

Süper Mario Araba Yarışı Açıklama

Sevimli kahramanımız Süper Mario ile keyifli bir yarış turnuvasına hazır mısınız. Mario nun arkadaşlarıyla hem eğlenceli bir yarış yapıp hem de yolda bulunan mantarları toplamaya çalışmalısınız ama sakın çimlere çıkmayın yoksa arabanız yavaşlar.

Oyuna başlamak için öncelikle Play tuşuna basıyoruz daha sonra 3 seçenek karşımıza çıkıyor,
Easy (kolay), Medium (Orta) ve Hard (Zor) eğer ilk kez oynuyorsanız easy kolay oyun seçeneğiyle başlamalısınız.
Mario ve 3 Arkadaşından birisini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Yarışta Mario, Peach, Wario ve Bowser bulunuyor. Bu yarışçılardan birini seçtikten sonra tekrar play diyerek oyuna başlayabilirsiniz.

Klayve yön tuşlarını kullanarak aracınızı istediğiniz yöne doğru hareket ettirebilir ve boşluk tuşuna basarak arabanızı zıplatabilirsiniz.

iyi eğlenceler…

Kategoriler : Mario
Oyun Etiketleri : , , , ,

YORUMLAR

Yorum Yapın

Facebook

OYUN OYNAMA ADRESINIZ

Oyunlar ile ilgili en iyi resim ve oyun barındıran Oyunfm.com 'a hoşgeldiniz. Her yaş grubuna uygun ve her gün düzenli olarak eklenen oyunları istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.. En güzel futbol oyunları , kayu oyunları , araba oyunları ve daha bir çok oyun sitemizde bulunmaktadır.Oyunfm.com adresinde bulunan oyunların tümü yapımcılarına ait olup, oyunlar üreticilerin verdiği paylaşım kodları kullanılarak sitemize eklenmektedir. Sitede yer alan oyunlar veya sitemiz ile ilgili herhangi bir sorunuzu iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz ...

solitaire